Tahsin Aydoğmuş

Fotoğrafta Kompozisyon`a Giriş

1 Saat 58 Dakika

1500₺

EĞİTİMİ SATIN AL

Tahsin Aydoğmuş`un ikinci ders paketi, 7 dersten (7 videodan) oluşan "Fotoğrafta Kompozisyon" başlığını taşıyor. Bu derse başlamadan, eğitmenin "Bakmak Görmek Farketmek" dersini almanız önerilir.

Ders 1 - Fotoğraf Makinesi Modları
Ders 2 - Poz Modları
Ders 3 - Keskinlik, Odak
Ders 4 - Alan Derinliği
Ders 5 - Renk
Ders 6 - Kontrast
Ders 7 - Kompozisyon

Eğitmenin Notu

Fotoğraf çekmenin kurallarını, 3 unsurun nasıl kullanılacağını bilmek yeterli değildir. Elbette kendi bakış açınızı geliştirmeniz için, kompozisyon konusunu da iyice çalışmak gereklidir.

Tahsin Aydoğmuş

1953 yılında Malatya'da doğdu. 1985 yılından beri fotoğrafla uğraşıyor. 1979 - 2003 yılları arasında Ayasofya Müzesinde çalışmış ve bu ortam fotoğrafına birçok açıdan kaynaklık etmiştir. 1994 Ballantine yarışmasında başarı ödülü, 1996 aynı yarışmada büyük ödülü kazandı. 1997 Ballantine başarı ödülü. 1998 Fuji Film Türkiye Basın Fotoğrafçısı ödülü. 1998 Fuji Film Türkiye Röportaj ödülünü kazandı..1998 8. Devlet Fotoğraf yarışmasında "Başarı Ödülü" kazandı. 1999 4. LEICA Fotoğraf Olimpiyatı'nda Büyük Ödülü kazandı. 2001 Uluslararası Fotoğraf Federasyonu tarafından AFIAP ünvanı verildi.

Fotoğrafları yerli yabancı pek çok dergi ve yayınlarda yayınlanan fotoğrafçının işler çeşitli uluslararası karma sergide yer aldı. Bugüne değin 7 kişisel sergi açan Tahsin Aydoğmuş, birçok fotoğraf etkinliklerinde yer aldı. İstanbul'da yaşamakta olan Aydoğmuş halen uzun süreçli fotoğraf projeleri üzerinde çalışmaktadır. Son altı yıldır Urfa belgeseli hazırlamaktadır.

Emekli olduktan sonra kurduğu kendi atölyesinde fotoğraf çalışmalarını sürdürmekte.. Daha önce renkli saydam çalışmaları yapan Aydoğmuş son yıllarda "arşival baskı" teknikleri ile siyah beyaz çalışmalara ağırlık vermiştir.

Eğitmenin Tüm Eğitimleri

Fotoğraf Eğitimi

Bakmak Görmek Farketmek

Tahsin Aydoğmuş 2 Saat 2 Dakika ~ 1500₺ ~

Fotoğraf Eğitimi

Fotoğrafta Kompozisyon`a Giriş

Tahsin Aydoğmuş 1 Saat 58 Dakika ~ 1500₺ ~